עיצוב ותפירה וילונות

טיפים

בחברתנו תמצאו מגוון איכותי, עשיר ועדכני של דגמים בקשת צבעים רחבה ממיטב היצרנים בעולם. Elinor Design מעניקה שירות אישי וממוקד מצוות מעצבי הפנים המקצועיים המלווים את הלקוח לאורך כל התהליך הכולל ייעוץ בתכנון, ביקורים בבית הלקוח, מדידות מקצועיות, תפירה והתקנה בבית הלקוח, עד לקבלת מוצר מוגמר לשביעות רצונכם.
   עיצוב הבית- טיפים כלליים?
• עיצוב נכון של בית הוא העיצוב שאתה סובר כי הוא נעים לעיניך. עיצוב הוא עניין של טעם ועליך לעצב את ביתך בדרכך שלך ולא להיכנע לדעתם של אחרים.
• הבית צריך לשקף אותך ואת אופייך-כך תנעם שהותך בו.
• העיצוב צריך להיות שילוב של נוחות ויופי ולא רק אחד מהשניים הוא צריך להיות מושתת על יופי ועם זאת להביא בחשבון אלמנטים פונקציונלים של תפקוד יומיומי בבית.
   כיצד תבחר את הוילון המתאים ביותר לך?
ראשית יש לקחת בחשבון את טעמך האישי: עליך לבחור וילון כזה שתהנה להסתכל עליו זמן רב- הסגנון חייב להיות כזה שמתאים לאופייך, לאופי עיצוב הבית ולסגנון חייך. בחר לך עיצוב שיפיח חיים בכל חדר בבית, בין אם בסלון או בחדר השינה בכל יום מחדש,
   דוגמת הבד של הוילון?
יש לזכור כי למרות שהוילון הוא רק חלק מהחדר, הוא גדול, ותופס את מירב תשומת הלב במבט כולל. ועל כן בחירת הדוגמא וסוג הבד הם לעיתים משפיעים על המראה הכללי של החדר. לרוב, מומלץ ללכת ביחד עם הקו העיצובי המוביל של החדר, ולא ללכת בקו שונה לחלוטין. לעיתים, בעיצוב חדר רועש במיוחד, ניתן לבחור בוילון בעל דוגמא שקטה יותר, וכך לאזן את הרעש הויזואלי שנוצר בעיצוב החדר. גם בנושא הצבע יש לוודא שהשילוב הצבעוני יצור את האוירה הרצויה: לרוב נבחר צבע שיחיה בהרמוניה עם צבע הקיר, והריהוט בחדר. וכעת עליך להחליט: הרמוניה צבעונית אשר תשרה אוירה נינוחה, או שמא כזו שתהיה קופצנית, רועשת ואנרגטית.
עיצוב נכון של בית הוא העיצוב שאתה סובר כי הוא נעים לעיניך.

עיצוב הוא עניין של טעם ועליך לעצב את ביתך בדרכך שלך ולא להיכנע לדעתם של אחרים.
במרכז התצוגה תוכלו להתרשם ממגוון רחב במיוחד של וילונות מסוגים שונים. ביקור במרכז יאפשר לכם לממש את הבד, להתרשם מקרוב ממרקם הווילון ולקבל שירות אדיב ומקצועי מצוות העובדים של המרכז.
אתם מוזמנים להגיע להתרשם ולהרגיש מקרוב את איכות המוצרים של. Elinor Design