גלרית וילונות חשמליים

וילונות בהפעלה חשמלית
כיום, כל סוגי הווילונות ניתנים להפעלה באמצעות מנוע חשמלי - מערכות מנועים לתחום הווילונות כבר לא נחשבים כמותרות אלא כצורך חיוני אשר מספק נוחות פונקציונליות ואפשרות לשליטה מרכזית. לדוגמא: וילונות לחלונות גבוהים, מפתחים רחבים, מקומות עם מגבלות גישה, אפשרות שליטה על מספר וילונות בו-זמנית.

המובילים בתחום:
חברת Elinor Design משווקת ומספקת פתרונות מתקדמים של מיטב החברות העולמיות בתחום אוטומציה והפעלת מערכות לווילונות חשמליים ובין היתר:
.(SOMFY (FRANCE), MOTTURA (ITALY), RAEX (CHINA), DOOYA (CHINA

סוגי מנועים:
מערכות הנעה לוילונות חשמליים מתחלקות ל-2 קטגוריות:
  1. מערכות הסתה (אופקית)
    מנועים אלה מאפשרים הסתה אופקית של כל סוגי הווילונות (פאלדים, גליידר, כיווצים, כפל שטוח ועוד..).
    בין המובילים בסדרה זו - מנועים שקטים מסדרת גלידאה (GLYDEA) של חברת סומפי (SOMFY), מנועי הסתה של חברת רייקס (RAEX) מסדרת MA750, המנועים של חברת דויה (DOOYA).
  2. מערכות הרמה (אנכית)
    מנועים טובולריים אשר מאפשרים הרמה והורדה של וילון על ציר האנכי (וילונות גלילה, וילונות רומיים, וילונות אוסטריים, וילונות סטריפ/זברה, וילונות ונציאניים, וילונות דואט, פליסה, לונדוני ועוד..).
    בין המובילים בסדרה זו - מנועים שקטים מסדרת סונס (SONESSE) של חברת סומפי (SOMFY), מנועים של חברת מוטורה (MOTTURA) , רייקס (RAEX) , דויה (DOOYA).

אמצעי הפעלה:
סומפי
מערכות אלו נשלטות ע"י מתג חשמלי (חוטי), ע"י שלט רחוק RF או באמצעות מערכות בית חכם. חברת סומפי(SOMFY), מספקת סדרת מפסקים אלחוטיים מסדרת סמוב (SMOOVE) הפועלים בעזרת מגע, יחד עם סדרת שלטים רב-ערוציים טליס (TELIS).
מקצועיות ושירות:
ב-Elinor Design שמים דגש על כל הפרטים החשובים במתן ייעוץ, בכל שלבי התכנון של המערכות בהפעלה חשמלית עד ביצוע בפועל, אשר שזירתם מסייעת ליצירת הווילונות ומוצרי הצללה האופטימאליים עבור כל חלל - זה מתחיל בחומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר, ממשיך בעיצובים האלגנטיים והקסומים של הווילונות ומסתיים באפשרות השליטה הנוחה והפשוטה באמצעות הפעלה חשמלית.

אז במידה ואתם תרים אחר וילונות בהפעלה חשמלית מכל סוג,אתם מוזמנים לפנות ל-אלינור דיזיין וליהנות מהווילונות וממוצרי ההצללה האיכותיים והיפים ביותר.

נשמח לשמוע מכם ולעמוד לשרותכם.
מחוץ לשעות הפעילות ניתן להשאיר הודעה ונחזור עליכם בהקדם...
שם:
טלפון:
שלח/י
...